The Square - Connect the dots

The Square - Connect the dots 1.79.3G

The Square - połącz cztery kolory zaznaczając najwięszy obszar na ekranie. Świetna gra lobiczna, refleks i spostrzegawczość.

The Square - połącz cztery kolory zaznaczając najwięszy obszar na ekranie. Świetna gra lobiczna, refleks i spostrzegawczość.

Kluczowe funkcje:

• Łatwa, wciągająca, ciekawa i darmowa gra dla każdego.

• Trzy rodzaje strategii usprawnień dla osiągnięcia lepszego wyniku w grze.

• Multiplayer aby wyzwać innych graczy na pojedynek.

• Przyjacielska bitwa aby wyzwać na pojedynek znajomych i pokonać i w wyścigu online.

• Leaderboards - Tablice wyników znajomych z Facebooka and Google+ dla śledzenia postępów w grze.

• Wymiana wygranych Squareów na usprawnienia dla uzyskania przewagi na innymi graczami.

• Łatwy mechanizm zaznaczania przez przeciąganie palcem lub klikanie obiektów.

• Korzystamy z Google Play Services abyś mógł w pełni wykorzysać najnowsze funkcje Google dla graczy online.

• Darmowe aktualizacje.

Jeśli szukasz rozrywki, która nie będzie Cię angażować godzinami, ale pozwoli aktywnie rozwijać Twój mózg, spostrzegawczość i zdolność kojarzenia, trafiłeś doskonale.

Jesteś gotowy na Sprint w 60 sekund?

Celem w grze jest łączenie i dopasowanie kolorów w prostokąty o możliwym największym polu. Im większe pole tym więcej punktów! Bez znaczenia czy grasz w kropki, kostki, kwadraty, liczy się tylko zabawa, a tutaj zabawa jest świetna!

Znajdź największe pole, zdobywaj kwadraty i trofea! Połącz swoje konto Gmail i zapisuj wyniki online, porównaj wynik ze znajomymi lub innymi graczami online. Gra jest utrzymana w minimalistycznej, czystej stylistyce, zasady są bardzo proste. Krótki tutorial na wstępie przeprowadzi Cię przez najważniejsze zasady.

The Square jest całkowicie darmową aplikacją, mimo to aplikacja pozwala użytkownikowi zakupić dodatkowe kwadraty, które będzie mógł wymienić na boosty. Pamiętaj jednak, że nie musisz niczego kupować aby skorzystać z wszystkich funkcji w grze.

The Square - rozwijamy Twój mózg.

The Square to gra logiczna, która pozwoli Ci się odprężyć w każdej wolnej chwili, nie ważne czy jesteś w samolocie, jedziesz metrem, czy autobusem. Jeśli tylko masz 60 sekund, chcemy Ci zaproponować wspaniałą rozrywkę.

Jak szybkie jest Twoje oko? Jak bardzo jesteś spostrzegawczy? Usiądź wygodnie, pobierz The Square i zacznij zabawę sam lub z przyjaciółmi.

Najczęściej pobierane Logiczne na android

Więcej
The Square - Connect the dots

Download

The Square - Connect the dots 1.79.3G

Opinie użytkowników o The Square - Connect the dots